מיכל מזר

רשות

הרשות לזרוח, לפרוח, להשתולל, להיות. כמו ילדים. הרשות להיות נטולות ביקורת עצמית, לנתחבר לילדה המשחקת, היצירתית שבנו. בסדנא נשחרר אותה ונרגיש שוב. דרך תרגילים מונחין בתנועה, קול, דימיון ומשחק נתחדש ונשיל מעצמנו יאוש וציניות ופשוט נשחק נרקוד ונעוף! ניתן לעצמנו רשות לזרוח.

fav
מיכל מזר

זמרת, שחקנית, יוצרת ופרפורמרית רב תחומית.
בימאית, מורה לתיאטרון ומנחת סדנאות אימפרוביזציה. בוגרת תואר ראשון בסמינר הקיבוצים בבימוי והוראת התיאטרון. בוגרת תואר שני במכללת לסלי קולג' בטיפול בפסיכודרמה. בעלת ניסיון רב בהנחיה והוראת קבוצות מכל הגילאים והסוגים. בשנים האחרונות מתעסקת בעיקר בפרפורמנס ובמוסיקה. משתתפת במופעים שונים המשלבים- תיאטרון, מוסיקה, תנועה, תיאטרון רחוב וקרקס, ומקליטה את אלבום הבכורה שלה.
חוקרת את אומנות האילתור על כל האספקטים- תנועה, קול וטקסט. משלבת בהופעותיה את כל מימדי הפרפורמנס. מלמדת פיתוח קול, תנועה ואימפרוביזציה, ומנחה אנשים לשחרור גופני, קולי ורגשי.

"מה שמעניין אותי, זה מה שגורם לי לשיר, לרקוד, להתבטא. אני נעה מתשוקה. לא משנה לי מה, העיקר להתבטא. לפעמים זה קול, לפעמים זאת תנועה, לפעמים זה שיר. העיקר שיש בידי את החופש היצירתי לחגוג את החיים ולכאוב אותם במלואם. אני בת חורין, ואני אוהבת לעזור לאחרים למצוא בתוכם את החופש הזה, ולא לוותר על הקול האישי שלהם! לכולנו יש קול. לא כולנו רגילים להשמיע אותו".

טלפון: 052-3265971