מידע חשוב

רגע לפני שנפגשות, הנה כמה דברים שכדאי לדעת:

פתיחת שערי הפסטיבל:

יום שישי החל מהשעה 10:00, לא תתאפשר כניסה לפני כן, סיום הפסטיבל בשבת ב 18:00

כפר הנופש:

כמו בכל פסטיבל, אנחנו דואגות למצוא מיקום מיוחד ומפנק לקיים בו את הפסטיבל, הפעם אנחנו מתארחות בכפר הנופש דור. מתחם הפסטיבל ממוקם בחלקו הדרומי של כפר הנופש ואליו תותר הכניסה אך ורק לאורחות הפסטיבל העונדות צמיד זיהוי מתאים. מתחם הקמפינג ורוב חדרי האירוח נמצאים בתוך כפר הנופש אך מחוץ למתחם הפסטיבל. הכפר סגור לכניסת זרים ומאובטח לאורך כל שעות היממה. עם זאת חשוב לנו לידע שבתוך שטח הכפר ישנה שכונת קרוואנים בהן מתארחות משפחות שאינן קשורות לפסטיבל.

חניה:

החניה נמצאת בכניסה לכפר הנופש, יש מרחק הליכה של כ- 150 מטר ממנה לשטח הפסטיבל, לכן אנחנו ממליצות להגיע עם מזוודות טרולי עימן קל יותר להתנייד. במידת הצורך ובמקרים מיוחדים (נשים בהריון, נכות, מבוגרות וכד'), צוות הפסטיבל ישמח לעזור בשינוע הציוד.

חדרי אירוח:

האורחות שהזמינו מראש תתקבלנה בוולקאם ע"י צוות ההפקה ועל פי רשימה שמית בלבד, כמו כן על דלתות החדרים ישנה רשימה עם שמות האורחות בכל חדר, אנא התחשבו במרחב האישי של כל אחת (וכן המרחב הוא קטן וקצת צפוף, ולכן ההתחשבות ממש נדרשת), לינה משותפת היא הזדמנות נפלאה להכיר חברות חדשות ולחוות את האחווה הנשית הנפלאה.
בכל בעיה בחדר, אנא פנו לאינפו ואנחנו נדאג לטפל בה במהירות האפשרית.

קמפינג:

אזור הקמפינג ממוקם מחוץ לשטח הפסטיבל, בתוך כפר הנופש או על חוף הים. אנא הקפידו להתמקם בשטחים המוגדרים לקמפינג בלבד ע"פ הסימון במפה (חלקו הצפוני של החוף הוא שמורת טבע), אוהלים שיוקמו ללא אישור יתבקשו לזוז למקום המסומן ויסתכנו בקבלת דוח מרשות הטבע והגנים.

שחייה בים:

הרחצה בים אסורה ללא השגחת מציל, ומאחר וזו אינה עונת הרחצה ואין מציל – הרחצה אסורה.

ערום:

בשטחים הציבוריים של הפסטיבל הערום אסור!!! לא כולן מרגישות בנוח עם ערום, בבקשה כבדו את חברותיכן לפסטיבל.

בעלי חיים:

אסורה הכנסת כלבים לכפר הנופש.

הדלקת מדורות:

הכנו וארגנו עבורכן מוקד שמיועד למדורת אש כחלק מהאלטר שלנו. נבקש שהדלקת המדורה תתבצע ע"י צוות ההפקה בלבד וזאת כדי לשמור על בטיחות אורחות הפסטיבל.
הדלקת אש אסורה מטעמי בטיחות בכל שטח כפר הנופש, כולל נרות וגזיות.
כמו כן, אסורה הכנסת בקבוקי זכוכית לשטח הפסטיבל, לשמירה על בטיחותכן.

להגעה:

שימו בווייז "כפר הנופש דור".​
נסיעה בטוחה, ניפגש בקרוב,
צוות לה אינדיגה