מתחמים

במה מרכזית

זהו הלב הפעם של הפסטיבל, לאורך כל היום ולתוך הלילה, תמצאי פה שפע של הופעות חיות, מסיבות מקפיצות, מופעי מחול ותיאטרון וסדנאות דינמיות. בין לבין תוכלי להתחדש בשמלה מעוצבת מבזאר המעצבות, או להתפנק על כוס קפה ועוגה בצ'אי-שופ שלנו.

תשוקתית

מגוון סדנאות לגילוי וחקר המיניות הנשית, שער לעונג, למידה ואהבה.

מביעה

סדנאות עומק לחקירה אישית, אשר יאפשרו לך לבחון את גבולותיך הפנימיים בתחומים שונים.

אוהל אדום

האוהל האדום הוא מקום למנוחה, ללמידה, להעברת חכמה, מקום של נשים ולמענן. פה בפסטיבל אנו מציעות לך מקום להוויה, מקום לבוא ופשוט להיות, לחלוק ולעבד את חוויותיך בסדנאות השונות, לנוח ולהתרווח.

בזאר מעצבות

שדרה של דוכני מעצבות, בגדים מיוחדים, תכשיטים בעבודת יד, קישוטי שיער, קעקועי חינה, רוקחות טבעית, היגיינה אקולוגית ועוד.

טיפולים

מתחם מפנק בו תוכלי למצוא מגוון טיפולים מפנקים לגוף ולנפש, להשתחרר, להירגע ולהתמלא מחדש באנרגיה. טיפול עם שמנים, או בלעדיהם, טיפול לכל הגוף, או רק לקצוות, טיפול קצר וממריץ, או טיפול ארוך ומרגיע.

אלטר מים

מתחם מקודש בהווייתו בו אנו מזמינות אותכן להתחבר לעצמכן ולאדמה, לשבת ולרגע לעצור את התנועה, להקשיב לעצמך. פה תוכלי להטעין כוחות להמשך החוויה ולהנות מחברה טובה.

סווט לודג'

טקס אינדיאני עתיק יומין, שנערך ברחבי העולם גם כיום.
מהות הטקס היא לידה מחדש מתוך רחם האדמה, היטהרות, תפילה, זריעת זרעי כוונות שבדרך האישית שלנו.

– למידע נוסף לחצי כאן –

ילדות

בזמן שאת תהני מכל הטוב והשפע שאנחנו מכינות עבורך, הילדות יוכלו להנות במתחם משלהן, לאורך כל היום יהיה שם צוות שיקבל את פניהן בשמחה ואהבה עם סדנאות מעניינות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה ושלל הפתעות.

מתחם אוכל

מתחם אוכל צמחוני/טבעוני משובח, והפעם שידרגנו והבאנו שפית שתבשל במיוחד בשבילנו ארוחות חמות, מזינות וסופר טעימות. בצ'אי-שופ, בית הקפה שלנו, תוכלי להנות משתיה חמה/קרה, מתוקים מפנקים, מרקים, פיצות ועוד מנות קלילות לאורך כל היום.