מתחמים

במה מרכזית

זהו הלב הפעם של הפסטיבל, לאורך כל היום ולתוך הלילה, תמצאי פה שפע של הופעות חיות, מסיבות מקפיצות, מופעי מחול ותיאטרון וסדנאות דינמיות. בין לבין תוכלי להתחדש בשמלה מעוצבת מבזאר המעצבות, או להתפנק על כוס קפה ועוגה בצ'אי-שופ שלנו.

תבונה

הסבתות שלנו מחזיקות בתוכן ידע עתיק ונושן, הרוח שבנו מביאה עלינו ידע חדש כל הזמן. במתחם התבונה תמצאנה אוסף רב של ידע נשי, עתיק וחדש שיוגש לכן באהבה להטמעה בחייכן.

אלטר מים

נשיות מחוברת ועמוקה שלובה עם טקסיות, ולנו יש את מקדש הטקסים שמושלם, על החוף, מול המים. טקסים המכניסים קסם לחיי היומיום זה כאן

אישה / אוהל אדום

מתחם האוהל האדום, שבו נפגוש את האישה שבתוכנו, את הנשים שאנחנו. האוהל האדום יחזיק השנה תדר חזק של יסודות החיים. אתן מוזמנות להיכנס אליו לשהות ברחם האדומה בזמני הוויה או לעבור את אחת הסדנאות שתיקח אתכן למסע בין היסודות: אדמה, אש, מים ורוח.

נערה

מתחם שלם המוקדש לרוח הנערה החיה בכל אישה ואישה, הנערה מלאת החיים, שרוקדת משחקת סקרנית ללמוד ולגלות את האישה שתגדל להיות. כל הסדנאות מותאמות לנשים ונערות.

ילדות

בזמן שאת תהני מכל הטוב והשפע שאנחנו מכינות עבורך, הילדות יוכלו להנות במתחם משלהן, לאורך כל היום יהיה שם צוות שיקבל את פניהן בשמחה ואהבה עם סדנאות מעניינות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה ושלל הפתעות.

סווט לודג'

טקס אינדיאני עתיק יומין, שנערך ברחבי העולם גם כיום.
מהות הטקס היא לידה מחדש מתוך רחם האדמה, היטהרות, תפילה, זריעת זרעי כוונות שבדרך האישית שלנו.

– למידע נוסף לחצי כאן –

טיפולים

מתחם מפנק בו תוכלי למצוא מגוון טיפולים מפנקים לגוף ולנפש, להשתחרר, להירגע ולהתמלא מחדש באנרגיה. טיפול עם שמנים, או בלעדיהם, טיפול לכל הגוף, או רק לקצוות, טיפול קצר וממריץ, או טיפול ארוך ומרגיע.

בזאר מעצבות

שדרה של דוכני מעצבות, בגדים מיוחדים, תכשיטים בעבודת יד, קישוטי שיער, קעקועי חינה, רוקחות טבעית, היגיינה אקולוגית ועוד.

מתחם אוכל

מתחם אוכל צמחוני/טבעוני משובח, והפעם שידרגנו והבאנו שפית שתבשל במיוחד בשבילנו ארוחות חמות, מזינות וסופר טעימות. בצ'אי-שופ, בית הקפה שלנו, תוכלי להנות משתיה חמה/קרה, מתוקים מפנקים, מרקים, פיצות ועוד מנות קלילות לאורך כל היום.